StarBRUK
08-400 Garwolin
ul. Aleja Legionów 9d
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9:00-17:00
sob: 9:00-14:00
Kontakt:
Sklep: 533 161 545
Usługi: 511 999 882
 
Usługi StarBRUK

Usługi brukarskie Garwolin

Firma StarBRUK od wielu lat realizuje dla swoich klientów projekty zagospodarowania posesji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że układanie kostki brukowej to inwestycja na lata, dlatego też oferujemy usługi najwyższej jakości. Wykorzystujemy materiały wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne, aby mogły jak najdłużej Państwu służyć.


Usługi brukarskie

W zakresie naszych usług znajduje się szereg obowiązków, które wykonujemy dla każdego klienta niezależnie od tego czy to osoba indywidualna, czy też firma. Przedsiębiorstwo StarBRUK zajmuje się tworzeniem:


- placów przy posesjach;
- dróżek i alejek;
- schodów i tarasów;
- murów, palisad i donic;
- drenaży i odwodnień;
- parkingów;
- niwelacjami terenów;
- pielęgnacją bruku;
- opracowaniami projektowymi.

Oprócz wyżej wymienionych usług nasza firma oferuje również sprzedaż kostki brukowej cenionych marek taki, jak Gladio czy SuperBet. Są to sprawdzone materiały, które cieszą się popularnością wśród wielu klientów. Słyną z wysokiej jakości oraz odporności na mróz, śnieg czy też słońce. W naszym asortymencie można je znaleźć w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki temu mogą Państwo stworzyć wyjątkowe kompozycje, które doskonale sprawdzą się na każdym terenie. Posiadamy w sprzedaży zarówno mniejsze produkty w kształcie sześcianu, jak i większe płyty w postaci prostopadłościanu o barwie szarej, piaskowej, czarnej czy bordowej.


Sprzedaż ogrodzeń wysokiej jakości

Dodatkowo prowadzimy także sprzedaż ogrodzeń różnego typu. Bez problemu można je dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. Co więcej, decydując się na zakup kostki oraz ogrodzenia istnieje możliwość dopasowania ich pod względem kolorystycznym, aby tworzyły spójną całość. Szeroki asortyment ułatwi to zadanie. W przypadku problemów z wyborem nasi sprzedawcy z chęcią pomogą dobrać odpowiednie materiały do siebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy posiadają odpowiednie kompetencje do tego, aby stworzyć dopasowaną całość.


Zachęcamy do skorzystania z usług brukarskich naszej firmy i odwiedzenia punktu stacjonarnego w Garwolinie.

Przykładowe realizacje