Infolinia
511-999-882
Porady
Cena a jakość usługi. Nie daj się zrobić w balona.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Solidnie i tanio. Wiele firm świadczących usługi brukarskie właśnie w ten sposób reklamuje prowadzoną przez siebie działalność.

Zastanówmy się jednak przez chwilę czy może coś być zrealizowane tanio i jednocześnie z zachowaniem najwyższej jakości? Naszym zdaniem nie.

Oto kilka istotnych argumentów na to, czy można zachować wysoką jakość usługi przy zachowaniu dużo niższej ceny. Sprawdźmy.

Do obliczeń przyjmijmy, że mamy do wykonania 100 m2 kostki brukowej, bez obrzeży.

Na koszty wykonania takiej powierzchni składa się:Po przeliczeniu powyższych kosztów wykonania 100 m2 kostki (pomijając sam koszt zakupu kostki brukowej, na czym też kręcą nieuczciwi wykonawcy), wychodzi na to, że taki nieuczciwy wykonawca może nam zaproponować za wykonanie 1 m2 bruku cenę usługi nawet o 30 % niższą od konkurencji. W sumie daje to oszczędność prawie 2 000 zł na każde 100 m2.

Zakładając nawet, że sposób ułożenia bruku jest zbliżony, niestety za rok czy najpóźniej 2 lata ze względu na poczynione przez wykonawcę oszczędności (błędy w realizacji), to co zaoszczędziliśmy na początku, może nas dużo więcej kosztować w przyszłości. Koszt wykonania generalnej naprawy bruku jest znacznie wyższy od kosztu poprawnie wykonanej usługi.

W dotychczasowej działalności firma StarBRUK wielokrotnie wykonywała generalne naprawy nawierzchni brukowej wykonane przez tzw. taniego i solidnego wykonawcę.

Dlatego zawsze warto wybierać sprawdzone firmy, a przede wszystkim te które na swoją pracę dają nam kilkuletnią gwarancję, co świadczy o ich rzetelności i uczciwości.

Współpracujemy z