Infolinia
511-999-882
Nasza oferta
Warunki realizacji
----------------------------------------

W naszej ofercie nie prezentujemy cen i szczegółowej specyfikacji prac jakie składają się na poszczególne rodzaje usług, ponieważ za każdym razem ich zakres jest indywidualnie omawiany i ustalany z każdym Klientem.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, przed realizacją każdego projektu, w pierwszej kolejności staramy się dobrze rozpoznać potrzeby naszych klientów, a następnie jak najlepiej dostosować nasze propozycje do stawianych wymagań i oczekiwań.

Sprawdzony przez nas wielokrotnie schemat działania, który jest optymalny dla klienta zawiera się w poniższych punktach.


Preferowany przez nas model współpracy z Klientem
:
  1. Pierwszy kontakt - Klient kontaktuje się z nami telefonicznie bądź mailowo. Ustalany jest ogólny zakres prac oraz termin spotkania z naszym przedstawicielem.

  2. Uzgodnienie zakresu prac - podczas wizyty naszego pracownika ustalany jest szczegółowy zakres prac w celu stworzenia oferty kosztorysowej.

  3. Wstępna wycena - w ciągu 3 dni od spotkania wysyłamy mailem wstępny kosztorys.

  4. Podpisanie umowy - przed rozpoczęciem realizacji, w zależności od zakresu prac lub na życzenie Klienta, podpisywana jest umowa zawierająca szczegóły współpracy.

  5. Realizacja i odbiór prac - prace wykonywane są przy wykorzystaniu materiałów własnych
    lub powierzonych przez Klienta. Po zakończeniu prac następuje ich odbiór przez Klienta.
Współpracujemy z