Infolinia
511-999-882
Nasza oferta
O nas
-----------------

Firma StarBRUK od wielu lat specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej.

Zadowolenie klienta, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego nigdy nie idziemy na kompromis w zakresie jakości świadczonych przez nas usług. Zobacz poniższy film referencyjny naszej firmy.

Nasz bruk jest zawsze solidnie ułożony. Wysoką jakość naszych usług potwierdzamy 2 letnią gwarancją.

Posiadamy dobrze wyszkolonych, z wieloletnim stażem pracowników. Są to osoby z długoletnim stażem w brukarstwie, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Większość z nich jest z nami od samego początku. Ciągle dbamy o ich rozwój. W tym celu nasi pracownicy biorą udział w branżowych szkoleniach produktowych i technicznych wiodących producentów kostki brukowej.

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim dla klientów indywidualnych
, ale również przedsiębiorstw i sektora publicznego. Naszą działalność prowadzimy w głównej mierze na terenie województwa mazowieckiego.

Nasze doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm został już wielokrotnie doceniony przez naszych klientów.

Przy projektowaniu bruku zawsze bierzemy pod uwagę aktualne trendy stawiając przy tym głównie na styl, estetykę i oryginalność. Projektujemy i realizujemy nawierzchnie brukowe wykorzystując w tym celu cały asortyment materiałów dostępnych na naszym rynku.

Prace wykonujemy z materiału zakupionego przez klienta lub za naszym pośrednictwem.


Od wielu lat współpracujemy z dystrybutorami kostki brukowej. To gwarantuje nam wysokie rabaty i wpływa na niższe koszty inwestycji dla klienta.

Współpracujemy z